Większość księgarni internetowych oferujących powieść „2012: gniew ojca” ogranicza informację do notki od Wydawcy „Solaris”. Lecz nie „Dobre Książki Ezoteryczne” [link tutaj], która pokusiła się o indywidualny komentarz.

Oto ten nietypowy wpis:

Najlepiej przeczytać przed 21.2012

Cały świat schodzi na psy. A dokładniej mówiąc coraz więcej w świecie jest oszukaństwa i mydlenia oczu. Zamiast stać twardo na ziemi powoli coraz bardziej zaczynamy się unosić w mazistej cieczy niczym bohater Matrixa. A wszystkiemu winna… komercja. Kiedyś na produktach pisano „termin przydatności do spożycia” i było wiadomo o co chodzi – po tym terminie nikt nie brał odpowiedzialności za to, co zjesz. Teraz pisze się „najlepiej spożyć przed” i niech mnie szlak trafi jeśli ktoś wie jak to sensownie wytłumaczyć. To producent już nie daje żadnej gwarancji na swój towar? A może daje wieczystą gwarancję i tylko sugeruje do kiedy najlepiej towar smakuje?

Wydawać by się mogło że książki się od tego uchowały, że mają rzeczywiście gwarancję na wieki (za wyjątkiem tych, które jak na przykład komputerowe już w trakcie druku są często nieaktualne). A tymczasem kto sięgnie po książki z datą 2012 w tytule po grudniu 2012 roku? Tylko historycy duchowości jeśli takowi są. Czytajcie więc póki czas: 2012 Gniew ojca tom 2 Dzieci Boga powieść Tadeusza Meszko.

Fundacja „Survive 2012” otrzymuje zezwolenie na wykopaliska w Egipcie. Lecz do przepowiedzianej przez Majów daty końca świata zostały jedynie dwa miesiące. Czy Adam Envisage zdąży odnaleźć labirynt, w którym ukryta jest tajemnica jak uchronić się przed Apokalipsą?

Czy rok 2012 to rzeczywiście ostatni rok naszej cywilizacji?